DEVREN KİRALIK ÇOK SATAN BİR MARKAYA AİT OTOMOBİL BAYİLİĞİ

Kiralık Plaza İş Yeri 75,000 TL 4,200 m² / (Net) 4,200 m² Oda / Bölme: 10

Ordu / Altınordu / Merkez / Cumhuriyet - Köy Mh.

Ref.No: 429136 / İlan No: f-871329-214
Son Güncelleme: 30/08/2021

Ana Bilgi

Oda / Bölme10
Yapının DurumuIkinci El
Kullanım DurumuBoş
IsıtmaMerkezi Sistem (Isı payı Ölçer)
Yakıt TipiDoğalgaz
İnşa Yılı2011
Aidat0 TL
                      SATIŞ, MEKANİK SERVİS, BOYA-KAPORTA SERVİSİ, YEDEK PARÇA, İKİNCİ EL VE SİGORTA İŞLEMLERİNİ AYNİ ÇATI ALTINDA  4S PLAZA KONSEPTİ İLE SUNAN ISO BELGELİ MÜKEMMEL FAAL DURUMDA BULUNAN 4200 M2 ARSA VE YAKLAŞIK 3000 M2 KAPALI ALAN ÜZERİNE KURULU TESİSİMİZ "İL DEĞİŞİKLİĞİ" SEBEBİYLE MARKA İLE BİRLİKTE DEVREN KİRALIKTIR. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

                      YEDEK PARÇA, SST (ÖZEL TAMİR) TAKIMLARI, BİNA DEMİRBAŞLARI HARİCİNDEKİ SERVİS İLE İLGİLİ BÜTÜN  MAKİNE VE EKİPMANLAR, TABELA VE MOBİLYA GRUBUNDAN OLUŞAN MARKA KONSEPT MALZEMELERİ, MARKA DEVİR BEDELİ, DEPOZİTO BEDELİ VE 1 YILLIK KİRA BEDELİ TALEP EDİLEN FİYATA DAHİLDİR.

                      ÜLKEMİZDE ÇOK SATAN VE BİRKAÇ YIL İÇERİSİNDE YERLİ ÜRETİME BAŞLAYACAK OLAN ELİT BİR MARKANIN ÇOK KARLI VE AVANTAJLI FIRSATINI KAÇIRMAYIN..!
 
 
 
 
 
 
 
 
                      
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DEVREN KİRALIK ÇOK SATAN BİR MARKAYA AİT OTOMOBİL BAYİLİĞİ / Yorumlar

ABDURRAHMAN TANRIVERDİ
Broker
Realty-ORDU
Şehit Mehmet Işık Caddesi
Altınordu / Bahcelievler
52200 Ordu

İlanın Yayınlandığı Siteler

Altınordu Satılık Daire İlanları ve Satılık Ev Fiyatları Realty Ordu Gayrimenkullerinizi 90 Günde Satıyoruz... Kiralık İş Yeri Plaza DEVREN KİRALIK ÇOK SATAN BİR MARKAYA AİT OTOMOBİL BAYİLİĞİ Ordu Altınordu Merkez Cumhuriyet - Köy Mh. 75,000 TL Altınordu Satılık Daire İlanları ve Satılık Ev Fiyatları Realty Ordu Gayrimenkullerinizi 90 Günde Satıyoruz...,,devren,kiralik,cok,satan,bir,markaya,ait,otomobil,bayiligi,ordu,altinordu,merkez,cumhuriyet,-,koy,mh,is,yeri,plaza,kiralik, Altınordu Satılık Daire İlanları ve Satılık Ev Fiyatları Realty Ordu Gayrimenkullerinizi 90 Günde Satıyoruz... DEVREN KİRALIK ÇOK SATAN BİR MARKAYA AİT OTOMOBİL BAYİLİĞİ Ordu Altınordu Merkez Cumhuriyet - Köy Mh. İş Yeri Plaza Kiralık