3.5 Dönüm Arazi İçinde Villa

Satılık Bahçe Arsa 2,550,000 TL 4,500 m²

Giresun / Keşap

Ref.No: 434367 / İlan No: f-871329-228
Son Güncelleme: 02/10/2021

Ana Bilgi

Tapu DurumuMüstakil Parsel
Takas YapılırEvet
Krediye UygunEvet
Taban İnşaat Alanı0
Kaks (Emsal)
Taks
Gabari
Metrekare Birim fiyati567 TL

 
Arazi genişliği 3500 metre kare (3.5 dönüm) ve içerisinde estetik kaygılarla yaptırılmış 2.5 katlı (Bodrum hariç) müstakil villa bulunmakta.
Bahçenin ve Evin, (özellikle üst kattaki geniş balkonun) manzarası oldukça keyifli. Gündüzleri uzaktan Giresun, Giresun Adası ve masmavi deniz manzarası, geceleri ise balıkçı tekneleri ışıl ışıl bir şehir inşa ediyor denizde. Eğer çay-kahve-alkol gibi bağımlılıklarınız varsa bu evde vazgeçmeniz zor olacaktır :)
Arazi fındık bahçesi olup, yetişmiş meyve ağaçlarının yanı sıra 100'e yakın yeni meyve fidanı dikilmistir. Fidan dikimi devam etmektedir.
Arazi konum olarak Düzköy'de plaja yürüme 3 dakika (kestirme) araçla 6 dakika uzaklıktadır. Köy altindaki plaj oldukça temiz ve sığ olup, ailelerin rahatlikla girebildiği bir denize sahiptir.
Arazinin araç yolu ve diğer lojistik imkanları bulunmaktadır.
Villa, giriş katında keyifli bir verandaya, içinde mutfağın da bulunduğu geniş bir oturma odasına, bir yatak odasına, bir tuvalet banyoya sahiptir.
Yine estetik kaygılarla tasarlanmış merdiven ile üst kata çıktığınızda bir çok evin oturma odasından geniş bir balkon, mutfak, yatak odası ve tuvalet banyo sizleri beklemektedir.
Açılabilir çatı merdiveni ile birlikte catı katına çıkalabilir ve istenirse oraya ayrı bir oda düzenlenebilir.
Binanın arka tarafından dolaşarak bodrum katındaki müştelimata girebilirsiniz.
Evdeki eşyalar sıfırdır. istenirse eşyalı olarak da pazarlık yapılabilir.
Araziyi görmeden pazarlık yapmıyoruz. Ciddi alıcılara makul bir pazarlık payımız vardır.
Her türlü menkul ve gayrı-menkulle takas olabilir.
 

Konum

Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı

Alt Yapı

Kanalizasyon
Telefon Hattı
Yolu Açılmış

3.5 Dönüm Arazi İçinde Villa / Yorumlar

ABDURRAHMAN TANRIVERDİ
Broker
Realty-ORDU
Şehit Mehmet Işık Caddesi
Altınordu / Bahcelievler
52200 Ordu

İlanın Yayınlandığı Siteler

Altınordu Satılık Daire İlanları ve Satılık Ev Fiyatları Realty Ordu Gayrimenkullerinizi 90 Günde Satıyoruz... Satılık Arsa Bahçe 3.5 Dönüm Arazi İçinde Villa Giresun Keşap - - 2,550,000 TL Altınordu Satılık Daire İlanları ve Satılık Ev Fiyatları Realty Ordu Gayrimenkullerinizi 90 Günde Satıyoruz...,,3,5,donum,arazi,icinde,villa,giresun,kesap,-,-,arsa,bahce,satilik, Altınordu Satılık Daire İlanları ve Satılık Ev Fiyatları Realty Ordu Gayrimenkullerinizi 90 Günde Satıyoruz... 3.5 Dönüm Arazi İçinde Villa Giresun Keşap - - Arsa Bahçe Satılık